Logo Warsaw Limousine Service
L
Luksusowe usługi transportowe z szoferem
Czarny mercedes na drodze przy lesie

Mercedes-Benz S klasa

KLASYK Z SERII “S”. SYNONIM WYGODY
Używany przez naszych kierowców jest przykładem limuzyny na wynajem, która spełnia swoją funkcję zarówno na ulicach Warszawy, jak i dalszych, kilkugodzinnych podróży. (4 miejsca – rekomendowane 3 pasażerów dla większego komfortu), bezpieczeństwa oraz wydajności na drodze – dzięki efektywnemu i cichemu silnikowi. Stylistyka przypominająca design zastosowany w luksusowych Maybachach nadaje pojazdowi jeszcze większej klasy i elegancji.

Model zaliczany do samochodów luksusowych. Swoją stylistyką bezpośrednio czerpie ze znanych modeli Mercedes-Benz CLA oraz CLS, będących połączeniem sportowego zacięcia z elegancką sylwetką. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, inżynierom udało się zwiększyć aerodynamikę auta, co bezpośrednio wpływa na komfort jazdy oraz czas przejazdów. Limuzyna z kierowcą z Warszawy? Wynajem może być prosty – udowadniamy to na każdym kroku!

Mercedes-Benz E klasa

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO
Mercedes-Benz W212 to auto należące do tak zwanej klasy “E”. Przedstawiciel czwartej generacji aut z tego segmentu oferty. Uważany jest za jeden z najbardziej nowoczesnych pod względem zastosowanej techniki modeli samochodów w portfolio niemieckiej marki od początków jej powstania. Dzięki swojej ponadczasowości jest jednym z najchętniej wybieranych pojazdów w branży luksusowego transportu, w tym limuzyn do wynajęcia. Z naszymi warszawskimi szoferami wygoda i bezpieczeństwo gwarantowane!
Czarny elegancki mercedes e-klasa
Czarny Van przed budynkiem

Mercedes-Benz Viano 7

WYGLĄD I WYRAFINOWANIE TECHNICZNE
Dysponujemy między innymi takim samochodem jak Mercedes Benz Viano 7 osobowy, często wybierany dla 2, 3 czy czterech osób w celu zapewnienia sobie jeszcze lepszego komfortu i większej przestrzeni. Atuty tego samochodu to: jego efektowny wygląd, wyrafinowanie techniczne oraz rozmiary. Zapewnia on niezbędny komfort wszystkim podróżującym pasażerom. Zaoferuj swoim gościom przejazd samochodem tego typu, a z pewnością długo nie zapomną tej wizyty. Nasi kierowcy mają klasę i niezbędne doświadczenie.

Mercedes-Benz Sprinter

GWARANCJA KOMFORTU
Mercedes-Benz Sprinter to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów w swojej klasie. Od czasu jego debiutu, zdecydowało się na niego prawie 2 miliony kierowców. To gwarancja komfortu podczas jazdy. Uwagę przykuwa również niebanalne wnętrze auta. Polecamy Ci ten samochód, jeśli masz więcej gości i chcesz pokazać im stolicę. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni limuzyn z Warszawy.
Bus transportowy mercedesa przed rezydencją