Logo Warsaw Limousine Service
L
Zawsze współpracujemy z starannie wyselekcjonowanymi przewodnikami miejskimi z dużym doświadczeniem, bogatą wiedzą którzy w sposób ciekawy i oryginalny opowiedzą o historii danego miejsca czy miasta. Poniżej przedstawiamy wybrane przez naszych Klientów najpopularniejsze destynacje turystyczne w Polsce.

Zwiedzanie

Auschwitz Birkenau – (Oświęcim-Brzezinka)

Kompleks nazistowskich obozów koncentracyjnych znajdujących się na terenie Oświęcimia i pobliskiej Brzezinki. Istniejący w latach 1940-1945 był miejscem eksterminacji milionów osób z całej Europy. Nasza limuzyna z Warszawy gwarantuje szybki i bezpieczny przejazd na teren, który powinien odwiedzić każdy Polak.

Muzeum Historii Żydów Polskich

Muzeum w Warszawie znajdujące się w dzielnicy Muranów. Jest główną polską instytucją dokumentującą ponad tysiącletnią historię Żydów w naszym kraju, która sięga nawet do 1000 lat i opiewa w bardzo bogate więzi z rdzennymi mieszkańcami Europy Środkowo-Wschodniej. Odwiedź je z przejazdem limuzyny z kierowcą z Warszawy.

Muzeum Powstania Warszawskiego

Historyczne muzeum dokumentujące Powstanie Warszawskie zostało wybudowane w hołdzie Polakom walczącym za wolność Polski, jak i jej stolicy podczas II wojny światowej. Dzięki siedzibie w Warszawie nasze limuzyny kursują również do tej instytucji znajdującej się na ulicy Grzybowskiej.

Wieliczka – Kopalnia soli

Królewskie Kopalnie Soli w Wieliczce i Bochni – bo tak brzmi pełna nazwa kompleksu wydobywczego znajdującego się nieopodal Krakowa, to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce. Corocznie odwiedzane jest przez ponad milion turystów z całego świata. Dołącz do nich, podróżując limuzyną z kierowcą z Warszawy – wynajem zarezerwujesz jeszcze dziś!

Stadion Nardowy

PGE Narodowy to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce. Wyróżnia się kwalifikacją do najwyższej, 4 kategorii stadionów według klasyfikacji UEFA, co pozwala na rozgrywanie na nim najważniejszych meczów m.in. Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Pojemność wynosząca około 58000 widzów pozwala również na organizację koncertów czy innych wydarzeń kulturalnych. Przyjedź na nie limuzyną z Warszawy, której wynajem jest prosty i bezpieczny!

Pojezierze Mazurskie

Malowniczo położona Kraina Wielkich Jezior, która brała udział w ogólnoświatowym plebiscycie NEW 7 Wonders i znalazła się w ścisłym finale. Właśnie w tym regionie znajdziesz dwa największe jeziora w Polsce — Mamry i Śniardwy. To wspaniałe miejsce do uprawiania takich sportów jak kajakarstwo lub żeglarstwo, a zimą sportów bojlerowych. Podróż tam naszymi limuzynami z Warszawy będzie niezapomnianym przeżyciem.